Currently Viewing: Home
semi_logo
 
Hakkımızda

  Bir matbaadan ne beklersiniz?
  Modern teknoloji?
  Yenilikçilik?
  Yeni fikirler?
  Doğru, temiz, sorunsuz baskı?
  Optimum fiyatlar?

   

  2007 yılında kurulan Bizim Matbaa, aradan geçen yıllar içinde, baskı sektöründe öncü, yenilikçi ve hep yeni fikirler sunan bir yapıya kavuşarak “yetişmesi imkansız işlerin”, “yapılması zor işlerin”,
  “bu işi nerede, nasıl çözeriz?” denilen  işlerin matbaası oldu. 
  Bunda; günümüz teknolojisini ilk takip eden matbaalardan biri olmamızın yanı sıra, 45 çalışanımızla, çözüm ortağı olduğumuz bütün markalarımıza sunduğumuz özel fikirlerin, hızlı ve özenli çalışma prensibimizin de katkısı var.
  Bunda; en küçüğünden en büyüğüne bütün işlerde, müşterimizden önce kendi onay mekanizmamızı kusursuz ve istisnasız işletmemizin, ”sıfır sorun, tam hassasiyet” prensibimizin etkisi var.
  Bunda; kendimizi sürekli geliştirme, dünya baskı teknolojisini takip edip anında makine parkurumuza eklememizin, parkurumuzu her geçen gün yenilememizin etkisi var.
  Bunda; bütün çalışanlarımızın Bizim Matbaa’yı kendi işi gibi görmelerinin etkisi var.
  Bunda; mesleğimizi, işimizi sevmemizin, bütün çözüm ortaklarımıza koşulsuz ve şartsız saygımızın etkisi var.

  Gururla söylüyoruz ki, bu matbaa bizim,
  Bizim Matbaa, hepimizin.

  best clip ins for 4c hair how to get silky hair for black guys hair extensions fabric softener wig shine hair shops in london hair extensions professional hair styling clips 4c hairstyles medium length human hair wigs uk design lengths hair extensions espresso how to remove hair dye from scalp hair extensions hothair ponytail hair extensions preston market hair extensions sale